81.433 m² arazi üzerinde 28 blokta toplam 1.394 daireden oluşan Resim İstanbul sizi kiraz ağaçlarıyla donatılmış kusursuz bir peyzaj ve Aydos Ormanı’nın yanı başında rüya gibi bir yaşama davet ediyor.

AÇIK YÜZME HAVUZU

Açık Yüzme Havuzu ile yaz aylarının doyasıya keyfini çıkaracak; hem sporun hem de güneşli günlerin güzelliğini bir arada yaşayacaksınız. Hafta içi sabahın erken saatlerinde 1 saat yüzerek güne başlamanın verdiği enerji ya da akşam işten döndükten sonra havuzun ılık sularına kendini bırakarak günün yorgunluğunu atmak gibisi var mı?..

RAKETİNİZİ HAZIRLAYIN

Ter atarak formunuzu koruyabileceğiniz raket oyunları size heyecan dolu anlar yaşatacak. Açıkhava kortunda güçlü backhand vuruşlarınızla alacağınız sayılarla rekabetin keyfini doyasıya yaşayacaksınız.

AÇIKHAVA SİNEMASI

Nostaljik sinema keyfini yeniden yaşamaya ne dersiniz? Güzel yaz gecelerinde ailenizle birlikte birbirinden keyifli filmler izleyerek harika vakit geçirebileceğiniz açıkhava sineması, Resim İstanbul Nefes’te size tanınan özel ayrıcalıklardan sadece biri…

KAPALI BASKETBOL SAHASI

Basketbolu bireysel ya da takım halinde oynamanın eğlencesini yaz-kış yaşayacak, atacağınız üçlüklerle maçın doyasıya keyfini süreceksiniz… Ayrca çocuklarınızın da kisisel gelişimlerine ve sosyalleşmelerine basketbol oyunu oldukça yardımcı olacak.

CEP SİNEMASI

Kışın sinema izleme keyfini çıkarmak için uzaklara gitmenize gerek yok. Resim İstanbul’un cep sinemasında yaz-kış biribirinden eğlenceli ve heyecanlı filmlerini izleyebilir, harika zaman geçirebilirsiniz.

AKTİVİTE ODALARI

Kapalı alanda zaman geçirmek için harika seçenekleriniz olduğunu biliyor muydunuz?.. Playstation başında en yeni oyunları oynayarak zamanın nasıl geçtiğini unutabilir, langırt oyunuyla gol atma heyecanını doyasıya yaşayabilir ya da dart turnuvalarında hedefi onikiden vurmak için en iyi atışlarınızı sergileyebilirsiniz…

FITNESS CENTER

Evet hanımlar, beyler… Fitness artık sadece zayıflamak için tercih edilmekle kalmıyor, aynı zamanda formumuzu korumak ve sağlıklı bireyler olarak yaşamamıza devam edebilmek için de gerekiyor. Resim İstanbul’un fitness merkezinde siz de kendiniz için bir şeyler yapmak için hazır mısınız?..

SQUASH SALONU İLE EĞLENCENİN TAM SIRASI

Squash’ın adrenalin dolu heyecanı ile formda kalmak ve eğlence bir arada!

YAZ-KIŞ YÜZME KEYFİ

Resim İstanbul’daki kapalı yüzme havuzu ile sadece yazları değil, yılın 365 günü yüzebilme imkânına sahip olabileceksiniz.

HAMAM MI SAUNA MI?

Tercihiniz hangisinden yana olursa olsun Resim İstanbul’da bulacaksınız. Hamam ve saunada toksinlerinizden arınarak, sağlıklı bir görünüme kavuşacaksınız…

HER SABAH DOĞAYA UYANIN

Ormandaki ağaçların arasından karşınıza çıkan Aydos Göleti, bir tablo gibi önünüze serilmektedir. Dinginliği ve huzuru tüm benliğinizde hissedeceğiniz bu manzara sizi yenileyecek ve yaşam sevinciyle dolduracak…

Aydos Ormanı

BİZ SİZE ULAŞALIM