ORMANLA İÇ İÇE BİR YAŞAM

Pek çok aktivitenin, restoranın ve piknik alanının yer aldığı Aydos Ormanı’na komşu Resim İstanbul, size yaşamın gerçek güzellikleriyle bir arada olma şansına sahip sayılı insanlar arasında yer alma fırsatı sunuyor.

AYDOS ORMANI’NA KOMŞU OLMANIN AVANTAJLARINI HAYAL EDİN

Doğa ile iç içe, bol oksijen ve ağaçlar arasında yapacağınız jogging ya da tempolu bir koşu sizi yasam enerjisi ile dolduracak. Dilediğinizde bisikletinizle bir orman gezintisi yapabilir ya da farklı açık hava aktiviteleri ile yaşantınıza canlılık katabilirsiniz.

DENİZ BİSİKLETİYLE AYDOS GÖLETİ’Nİ KEŞFEDİN

Günün her saatinde farklı renklerin hakim olduğu bu dingin ortamda çocuklarınıza balık tutmayı öğretebilir, ördekleri izleyebilir, çayınızı yudumlarken kitabınızı okuyabilirsiniz.

PAINTBALL MU ATV’Mİ YOKSA MACERA PARKI MI?

Enerjisini değişik sporlarla ve aktivitelerle atmak isteyenler için de Aydos Ormanı’nda pek çok seçenek bulunmakta. Her yaştan bireyin stres atmak, korkularını yenmek, eğlenmek, hızlı karar almayı ve ekip olarak davranmayı öğrenmek için tercih ettiği bu alanda heyecanı ve eğlenceyi bir arada yaşama şansınız var.

AYDOS GÖLETİ İLE HUZUR DOLU ANLAR

Göl kenarında piknik yapmak ya da balık tutarak huzurlu zaman geçirmek… İnsan daha ne ister ki?.. Şehrin hem içinde hem de hengamesinden bir o kadar uzak kalabilmek burada yaşamak için başlı başına bile yeterli bir neden.