RESİM İSTANBUL NEFES PROJESİ
1
Doğal yaşam alanı olması

2+1 evler genelde lokasyon olarak İstanbul’un gürültülü cadde ve sokaklarında yer alıyor. Gün boyu süren sesler, evinizde huzurlu vakit geçirmenizi engelliyor. Doğal yaşam alanına sahip 2+1 evler, sizi yeşille bir araya getiriyor. Evinizde sakin, sessiz ve huzurlu bir gün geçirmenizi sağlıyor. Doğanın mucizevi güzelliklerini görerek yaşarken, yeşilin her tonuyla iç içe bir hayata sahip olabiliyorsunuz.

2
Gölet manzarası

Sıradan binaların 2+1 dairelerinde, doğanın güzelliklerine şahit olacağınız gölet manzarasını bulamazsınız. Hava durumuna göre günü daha keyifle hale getiren gölet manzarası, alışılmışın dışındaki 2+1 dairelerin en önemli ayrıcalığıdır.

3
Balkon

Hepsi olmasa da birçok 2+1 evlerde balkona rastlamak mümkün değil. Balkonsuz ev bizi çok fazla ayrıcalıktan mahrum bırakıyor. Mesela bi’ pazar günü kahvaltısını balkonda yapmak varken, neden mutfakta yapalım?

4
Depo

2+1 evde kesinlikle en şaşıracağınız özellik deposu olacaktır. Sıradan 2+1 dairelerde eşyaları koyacak yer bulamayanların en çok ihtiyacı olan şey depodur!

5
Ebeveyn Banyosu

2+1 evlerin en önemli unsurlarından biri ebeveyn banyosudur. Yetişkinlerle, çocukların farklı kullanım alanlarına konumlanan banyo, evdeki minik krizlerin oluşmasını engeller.

tsk
Ortadoğu Grup projelerinden bilgi almak için lütfen formu doldurunuz. Formu doldurduğunuzda ana web sitemize yönlendirileceksiniz.